Wykaz Sołtysów wsi Gminy Grajewo
Wykaz sołtysów wsi Gminy Grajewo według stanu na dzień 19 lutego 2024 roku
L.P. |
Nazwisko i imię |
Miejscowość |
|
Borawska Maria Jolanta |
Białaszewo |
|
Duda Monika
|
Białaszewo-Kolonia
|
|
Łajewski Wojciech
|
Białogrądy
|
|
Ajdyn Maria Grażyna
|
Boczki - Świdrowo
|
|
Danowska Krystyna
|
Brzozowo
|
|
*
|
Brzozowa Wólka
|
|
Orłowska Anna |
Chojnówek
|
|
Szumska Elżbieta |
Ciemnoszyje
|
|
Skrodzki Tadeusz |
Cyprki
|
|
Sawicka Czesława Danuta |
Danówek
|
|
* |
Dybła
|
|
Kiełczewski Jan |
Flesze
|
|
Żbikowski Radosław |
Gackie
|
|
* |
Godlewo
|
|
Koniecko Marcin |
Grozimy
|
|
Turowska Dorota |
Kacprowo
|
|
Jębrzycka Ewa |
Kapice
|
|
* |
Konopki
|
|
Perkowski Wiesław |
Konopki - Kolonie
|
|
Perkowska Halina |
Koszarówka
|
|
Dobkowski Antoni |
Koty-Rybno
|
|
Makowski Szymon |
Kurejewka
|
|
Sokołowska Magdalena |
Kurejwa
|
|
* |
Kurki
|
|
Danowska Renata |
Lipińskie
|
|
Piekarski Leszek |
Łamane Grądy
|
|
Żbikowska Agnieszka |
Łękowo
|
|
Iwanczewski Andrzej |
Łojki
|
|
Piłkowska Anna Alicja |
Łosewo
|
|
Łepkowski Artur |
Mareckie
|
|
Kiełczewski Mariusz |
Mierucie
|
|
Klimaszewski Marek |
Modzele
|
|
Lebiedziński Krzysztof
|
Okół
|
|
Danowska Ewa |
Pieniążki
|
|
Kondratowicz Jadwiga |
Popowo
|
|
Szumowski Zygmunt |
Przechody
|
|
Łapiński Jacek |
Ruda
|
|
* |
Sienickie
|
|
Wójcicki Wacław
|
Sikora
|
|
Maciorowska Małgorzata |
Sojczynek
|
|
Maciorowski Robert |
Sojczyn Borowy
|
|
Kisielewska Elżbieta |
Sojczyn Grądowy
|
|
Zwolińska Beata |
Szymany
|
|
Waszkiewicz Małgorzata |
Szymany – Kolonie
|
|
Karwowski Waldemar |
Toczyłowo
|
|
Antoniak Agnieszka |
Uścianki
|
|
Żabińska Aneta |
Wierzbowo
|
|
Jankowska Anna Hanna |
Wojewodzin
|
|
Grzymkowski Zdzisław
|
Zaborowo 19-222 Wąsosz |
Wykaz sołtysów wsi Gminy Grajewo
według stanu na dzień 1 kwietnia 2021 roku
L.P. |
NAZWISKO I IMIĘ |
ADRES ZAMIESZKANIA |
1. |
Borawska Maria Jolanta |
Białaszewo |
2. |
Duda Monika |
Białaszewo-Kolonia |
3. |
Łajewski Wojciech |
Białogrądy |
4. |
Ajdyn Maria Grażyna |
Boczki - Świdrowo |
5. |
Danowska Krystyna |
Brzozowo |
6. |
Dardzińska Ewa |
Brzozowa Wólka |
7. |
Orłowska Anna |
Chojnówek |
8. |
Szumska Elżbieta |
Ciemnoszyje |
9. |
Skrodzki Tadeusz |
Cyprki |
10. |
Sawicka Czesława Danuta |
Danówek |
11. |
* |
Dybła |
12. |
* |
Flesze |
13. |
Żbikowski Radosław |
Gackie |
14. |
Danowski Andrzej |
Godlewo |
15. |
Koniecko Marcin |
Grozimy |
16. |
Turowska Dorota |
Kacprowo |
17. |
Jębrzycka Ewa |
Kapice |
18. |
Wróblewski Edward |
Konopki |
19. |
Perkowski Wiesław |
Konopki - Kolonie |
20. |
Perkowska Halina |
Koszarówka |
21. |
Dobkowski Antoni |
Koty-Rybno |
22. |
Makowski Szymon |
Kurejewka |
23. |
Sokołowska Magdalena |
Kurejwa |
24. |
* |
Kurki |
25. |
Danowska Renata |
Lipińskie |
26. |
Piekarski Leszek |
Łamane Grądy |
27. |
Żbikowska Agnieszka |
Łękowo |
28. |
Iwanczewski Andrzej |
Łojki |
29. |
Piłkowska Anna Alicja |
Łosewo |
30. |
Łepkowski Artur |
Mareckie |
31. |
Kiełczewski Mariusz |
Mierucie |
32. |
Klimaszewski Marek |
Modzele |
33. |
Lebiedziński Krzysztof |
Okół |
34. |
Danowska Ewa |
Pieniążki |
35. |
Kondratowicz Jadwiga |
Popowo |
36. |
Szumowski Zygmunt |
Przechody |
37. |
Łapiński Jacek |
Ruda,ul. Białostocka |
38. |
* |
Sienickie |
39. |
Wójcicki Wacław |
Sikora |
40. |
Maciorowska Małgorzata |
Sojczynek |
41. |
Maciorowski Robert |
Sojczyn Borowy |
42. |
Kisielewska Elżbieta |
Sojczyn Grądowy |
43. |
Zwolińska Beata |
Szymany |
44. |
Waszkiewicz Małgorzata |
Szymany – Kolonie |
45. |
Karwowski Waldemar |
Toczyłowo |
46. |
Antoniak Agnieszka |
Uścianki |
47. |
Żabińska Aneta |
Wierzbowo |
48. |
Jankowska Anna Hanna |
Wojewodzin |
49. |
Grzymkowski Zdzisław
|
Zaborowo 19-222 Wąsosz |
Wykaz sołtysów wsi Gminy Grajewo
według stanu na dzień 12 stycznia 2021 roku
L.P. |
NAZWISKO I IMIĘ |
ADRES ZAMIESZKANIA |
1. |
Borawska Maria Jolanta |
Białaszewo |
2. |
Duda Monika |
Białaszewo-Kolonia |
3. |
Łajewski Wojciech |
Białogrądy |
4. |
Ajdyn Maria Grażyna |
Boczki - Świdrowo |
5. |
Danowska Krystyna |
Brzozowo |
6. |
Dardzińska Ewa |
Brzozowa Wólka |
7. |
Orłowska Anna |
Chojnówek |
8. |
Szumska Elżbieta |
Ciemnoszyje |
9. |
Skrodzki Tadeusz |
Cyprki |
10. |
Sawicka Czesława Danuta |
Danówek |
11. |
Sieniła Kazimierz |
Dybła |
12. |
Małachowska Bernarda |
Flesze |
13. |
Żbikowski Radosław |
Gackie |
14. |
Danowski Andrzej |
Godlewo |
15. |
Koniecko Marcin |
Grozimy |
16. |
Turowska Dorota |
Kacprowo |
17. |
Jębrzycka Ewa |
Kapice |
18. |
Wróblewski Edward |
Konopki |
19. |
Perkowski Wiesław |
Konopki - Kolonie |
20. |
Perkowska Halina |
Koszarówka |
21. |
Dobkowski Antoni |
Koty-Rybno |
22. |
Makowski Szymon |
Kurejewka |
23. |
Sokołowska Magdalena |
Kurejwa |
24. |
* |
Kurki |
25. |
Danowska Renata |
Lipińskie |
26. |
Piekarski Leszek |
Łamane Grądy |
27. |
Żbikowska Agnieszka |
Łękowo |
28. |
Iwanczewski Andrzej |
Łojki |
29. |
Piłkowska Anna Alicja |
Łosewo |
30. |
Łepkowski Artur |
Mareckie |
31. |
Kiełczewski Mariusz |
Mierucie |
32. |
Klimaszewski Marek |
Modzele |
33. |
Lebiedziński Krzysztof |
Okół |
34. |
Danowska Ewa |
Pieniążki |
35. |
Kondratowicz Jadwiga |
Popowo |
36. |
Szumowski Zygmunt |
Przechody |
37. |
Łapiński Jacek |
Ruda,ul. Białostocka |
38. |
* |
Sienickie |
39. |
Wójcicki Wacław |
Sikora |
40. |
Maciorowska Małgorzata |
Sojczynek |
41. |
Maciorowski Robert |
Sojczyn Borowy |
42. |
Kisielewska Elżbieta |
Sojczyn Grądowy |
43. |
Zwolińska Beata |
Szymany |
44. |
Waszkiewicz Małgorzata |
Szymany – Kolonie |
45. |
Karwowski Waldemar |
Toczyłowo |
46. |
Antoniak Agnieszka |
Uścianki |
47. |
Żabińska Aneta |
Wierzbowo |
48. |
Jankowska Anna Hanna |
Wojewodzin |
49. |
Grzymkowski Zdzisław
|
Zaborowo 19-222 Wąsosz |
Wykaz sołtysów wsi Gminy Grajewo |
||
L.P. |
NAZWISKO I IMIĘ |
ADRES ZAMIESZKANIA |
1. |
Borawska Maria Jolanta |
Białaszewo |
2. |
Duda Monika |
Białaszewo-Kolonia |
3. |
Łajewski Wojciech |
Białogrądy |
4. |
Ajdyn Maria Grażyna |
Boczki - Świdrowo |
5. |
Danowska Krystyna |
Brzozowo |
6. |
Dardzińska Ewa |
Brzozowa Wólka |
7. |
Orłowska Anna |
Chojnówek |
8. |
Szumska Elżbieta |
Ciemnoszyje |
9. |
Skrodzki Tadeusz |
Cyprki |
10. |
Sawicka Czesława Danuta |
Danówek |
11. |
Sieniła Kazimierz |
Dybła |
12. |
Małachowska Bernarda |
Flesze |
13. |
Żbikowski Radosław |
Gackie |
14. |
Danowski Andrzej |
Godlewo |
15. |
Koniecko Marcin |
Grozimy |
16. |
Turowska Dorota |
Kacprowo |
17. |
Jębrzycka Ewa |
Kapice |
18. |
Wróblewski Edward |
Konopki |
19. |
Perkowski Wiesław |
Konopki - Kolonie |
20. |
Perkowska Halina |
Koszarówka |
21. |
Dobkowski Antoni |
Koty-Rybno |
22. |
Makowski Szymon |
Kurejewka |
23. |
Sokołowska Magdalena |
Kurejwa |
24. |
Blaszko Marian |
Kurki |
25. |
Danowska Renata |
Lipińskie |
26. |
Piekarski Leszek |
Łamane Grądy |
27. |
Żbikowska Agnieszka |
Łękowo |
28. |
Iwanczewski Andrzej |
Łojki |
29. |
Piłkowska Anna Alicja |
Łosewo |
30. |
Łepkowski Artur |
Mareckie |
31. |
Kiełczewski Mariusz |
Mierucie |
32. |
Klimaszewski Marek |
Modzele |
33. |
Lebiedziński Krzysztof |
Okół |
34. |
Danowska Ewa |
Pieniążki |
35. |
Kondratowicz Jadwiga |
Popowo |
36. |
Szumowski Zygmunt |
Przechody |
37. |
Łapiński Jacek |
Ruda |
38. |
-------------------------------- |
Sienickie |
39. |
Wójcicki Wacław |
Sikora |
40. |
Maciorowska Małgorzata |
Sojczynek |
41. |
Maciorowski Robert |
Sojczyn Borowy |
42. |
Kisielewska Elżbieta |
Sojczyn Grądowy |
43. |
Zwolińska Beata |
Szymany |
44. |
Waszkiewicz Małgorzata |
Szymany - Kolonie |
45. |
Karwowski Waldemar |
Toczyłowo |
46. |
Antoniak Agnieszka |
Uścianki |
47. |
Żabińska Aneta |
Wierzbowo |
48. |
Jankowska Anna |
Wojewodzin |
49. |
Grzymkowski Zdzisław |
Zaborowo, 19-222 Wąsosz |
Wykaz sołtysów wsi Gminy Grajewo |
||
L.P. |
NAZWISKO I IMIĘ |
ADRES ZAMIESZKANIA |
1. |
Borawska Maria Jolanta |
Białaszewo |
2. |
Duda Monika |
Białaszewo-Kolonia |
3. |
Łajewski Wojciech |
Białogrądy |
4. |
Ajdyn Maria Grażyna |
Boczki - Świdrowo |
5. |
Danowska Krystyna |
Brzozowo |
6. |
Dardzińska Ewa |
Brzozowa Wólka |
7. |
Orłowska Anna |
Chojnówek |
8. |
Szumska Elżbieta |
Ciemnoszyje |
9. |
Skrodzki Tadeusz |
Cyprki |
10. |
Sawicka Czesława Danuta |
Danówek |
11. |
Sieniła Kazimierz |
Dybła |
12. |
Małachowska Bernarda |
Flesze |
13. |
Żbikowski Radosław |
Gackie |
14. |
Danowski Andrzej |
Godlewo |
15. |
Koniecko Marcin |
Grozimy |
16. |
Turowska Dorota |
Kacprowo |
17. |
Jębrzycka Ewa |
Kapice |
18. |
Wróblewski Edward |
Konopki |
19. |
Perkowski Wiesław |
Konopki - Kolonie |
20. |
Perkowska Halina |
Koszarówka |
21. |
Dobkowski Antoni |
Koty-Rybno |
22. |
Makowski Szymon |
Kurejewka |
23. |
Sokołowska Magdalena |
Kurejwa |
24. |
Blaszko Marian |
Kurki |
25. |
Danowska Renata |
Lipińskie |
26. |
Piekarski Leszek |
Łamane Grądy |
27. |
Żbikowska Agnieszka |
Łękowo |
28. |
Iwanczewski Andrzej |
Łojki |
29. |
Piłkowska Anna Alicja |
Łosewo |
30. |
Łepkowski Artur |
Mareckie |
31. |
Kiełczewski Mariusz |
Mierucie |
32. |
Klimaszewski Marek |
Modzele |
33. |
Lebiedziński Krzysztof |
Okół |
34. |
Danowska Ewa |
Pieniążki |
35. |
Kondratowicz Jadwiga |
Popowo |
36. |
Szumowski Zygmunt |
Przechody |
37. |
Nadborska Mirosława |
Ruda |
38. |
-------------------------------- |
Sienickie |
39. |
Wójcicki Wacław |
Sikora |
40. |
Maciorowska Małgorzata |
Sojczynek |
41. |
Maciorowski Robert |
Sojczyn Borowy |
42. |
Kisielewska Elżbieta |
Sojczyn Grądowy |
43. |
Zwolińska Beata |
Szymany |
44. |
Waszkiewicz Małgorzata |
Szymany - Kolonie |
45. |
Karwowski Waldemar |
Toczyłowo |
46. |
Antoniak Agnieszka |
Uścianki |
47. |
Żabińska Aneta |
Wierzbowo |
48. |
Jankowska Anna |
Wojewodzin |
49. |
Grzymkowski Zdzisław |
Zaborowo, 19-222 Wąsosz |
Wykaz sołtysów wsi Gminy Grajewo według stanu na dzień 10 marca 2017 roku | ||
L.P. | NAZWISKO I IMIĘ | ADRES ZAMIESZKANIA |
1. | Borawska Maria Jolanta | Białaszewo, ul. M. Kopernika |
2. | Górniak Edward | Białaszewo-Kolonia |
3. | Łajewski Wojciech | Białogrądy |
4. | Ajdyn Jan | Boczki - Świdrowo |
5. | Danowska Krystyna | Brzozowa |
6. | Zieliński Ryszard | Brzozowa Wólka |
7. | Przyborowski Grzegorz | Chojnówek |
8. | Szumska Elżbieta | Ciemnoszyje |
9. | Skrodzki Tadeusz | Cyprki |
10. | Sawicka Czesława Danuta | Danówek |
11. | Malinowski Witold | Dybła |
12. | Małachowska Bernarda | Flesze |
13. | Żbikowski Radosław | Gackie |
14. | Danowski Andrzej | Godlewo |
15. | Koniecko Marcin | Grozimy |
16. | Nikonowicz Agnieszka | Kacprowo |
17. | Jębrzycka Ewa | Kapice |
18. | Wróblewski Edward | Konopki |
19. | Perkowski Wiesław | Konopki - Kolonie |
20. | Gostomski Eugeniusz | Koszarówka |
21. | Dobkowski Antoni | Koty-Rybno |
22. | Makowski Szymon | Kurejewka |
23. | Malinowski Przemysław | Kurejwa |
24. | Jeziorkowski Wiesław | Kurki |
25. | Danowska Renata | Lipińskie |
26. | Piekarski Leszek | Łamane Grądy |
27. | Żbikowska Agnieszka | Łękowo |
28. | Iwanczewski Andrzej | Łojki |
29. | Chrzanowska Barbara | Łosewo |
30. | Łepkowski Andrzej | Mareckie |
31. | ---------------------------------- | Mierucie |
32. | Klimaszewski Marek | Modzele |
33. | Surawska Krystyna | Okół |
34. | Danowska Ewa | Pieniążki |
35. | Lubińska Krystyna | Popowo |
36. | Szumowski Zygmunt | Przechody |
37. | Nadborska Mirosława | Ruda, ul. Szkolna |
38. | ---------------------------------------------- | Sienickie |
39. | Wójcicki Wacław | Sikora |
40. | Maciorowska Małgorzata | Sojczynek |
41. | Maciorowski Robert | Sojczyn Borowy |
42. | Kisielewska Elżbieta | Sojczyn Grądowy |
43. | Zwolińska Beata | Szymany |
44. | Waszkiewicz Małgorzata | Szymany – Kolonie |
45. | Gardynecka Marianna | Toczyłowo |
46. | Antoniak Agnieszka | Uścianki |
47. | Żabińska Aneta | Wierzbowo |
48. | Jankowska Anna | Wojewodzin |
49. | Grzymkowski Zdzisław | Zaborowo |
Wykaz sołtysów wsi Gminy Grajewo według stanu na dzień 01 stycznia 2018 roku |
||
L.P. |
NAZWISKO I IMIĘ |
ADRESZAMIESZKANIA |
1. |
Borawska Maria Jolanta |
Białaszewo, ul. M. Kopernika |
2. |
Górniak Edward |
Białaszewo-Kolonia |
3. |
Łajewski Wojciech |
Białogrądy |
4. |
Ajdyn Jan |
Boczki - Świdrowo |
5. |
Danowska Krystyna |
Brzozowo |
6. |
Zieliński Ryszard |
Brzozowa Wólka |
7. |
Przyborowski Grzegorz |
Chojnówek |
8. |
Szumska Elżbieta |
Ciemnoszyje |
9. |
Skrodzki Tadeusz |
Cyprki |
10. |
Sawicka Czesława Danuta |
Danówek |
11. |
Malinowski Witold |
Dybła |
12. |
Małachowska Bernarda |
Flesze |
13. |
Żbikowski Radosław |
Gackie |
14. |
Danowski Andrzej |
Godlewo |
15. |
Koniecko Marcin |
Grozimy |
16. |
Nikonowicz Agnieszka |
Kacprowo |
17. |
Jębrzycka Ewa |
Kapice |
18. |
Wróblewski Edward |
Konopki |
19. |
Perkowski Wiesław |
Konopki - Kolonie |
20. |
Gostomski Eugeniusz |
Koszarówka, ul. Długa |
21. |
Dobkowski Antoni |
Koty-Rybno |
22. |
Makowski Szymon |
Kurejewka |
23. |
Malinowski Przemysław |
Kurejwa |
24. |
Jeziorkowski Wiesław |
Kurki |
25. |
Danowska Renata |
Lipińskie |
26. |
Piekarski Leszek |
Łamane Grądy |
27. |
Żbikowska Agnieszka |
Łękowo |
28. |
Iwanczewski Andrzej |
Łojki |
29. |
Chrzanowska Barbara |
Łosewo |
30. |
Łepkowski Andrzej |
Mareckie |
31. |
---------------------------------- |
Mierucie |
32. |
Klimaszewski Marek |
Modzele |
33. |
Surawska Krystyna |
Okół |
34. |
Danowska Ewa |
Pieniążki |
35. |
Lubińska Krystyna |
Popowo |
36. |
Szumowski Zygmunt |
Przechody |
37. |
Nadborska Mirosława |
Ruda, ul. Szkolna |
38. |
---------------------------------------------- |
Sienickie |
39. |
Wójcicki Wacław |
Sikora |
40. |
Maciorowska Małgorzata |
Sojczynek |
41. |
Maciorowski Robert |
Sojczyn Borowy |
42. |
Kisielewska Elżbieta |
Sojczyn Grądowy |
43. |
Zwolińska Beata |
Szymany |
44. |
Waszkiewicz Małgorzata |
Szymany – Kolonie |
45. |
Gardynecka Marianna |
Toczyłowo |
46. |
Antoniak Agnieszka |
Uścianki |
47. |
Żabińska Aneta |
Wierzbowo |
48. |
Jankowska Anna |
Wojewodzin |
49. |
Grzymkowski Zdzisław |
Zaborowo, 19-222 Wąsosz |
Metryka strony